http://www.adr-edu.suwalki.pl

Ośrodek Szkolenia zawodowego Kierowców ADR-EDU

http://www.adr-edu.suwalki.pl

AdrEdu to szkoła która powstała z pasji do zawodu. Nasza ekipa dokona wszelkich starań aby kandydaci uzyskali dane kwalifikacje. Chcesz podnieść Swoje kwalifikacje? Zacznijmy współpracę już dziś!

Jeśli Twoim celem jest prawo jazdy kategorii C, C E to świetnie trafiłeś, dokonamy wszelkich starań aby Twoje szkolenie zakończyło się sukcesem na egzaminie. Nasza firma oferuje nie tylko kursy prawa jazdy ale również kwalifikacje wstępną i szkolenia okresowe dla kierowców. Prowadzenie szkoleń adr na terenie Woj. Podlaskiego nie jest nam obce. Zadzwoń już dziś i zacznij współpracę z Adredu Daniel Suchocki.

ADR-EDU to szkoła która powstała z pasji do zawodu. Nasza ekipa dokona wszelkich starań aby kandydaci uzyskali dane kwalifikacje. Chcesz podnieść Swoje kwalifikacje? Zacznijmy współpracę już dziś!
Ośrodek Szkolenia Kierowców ADR-EDU oferuję:
- Kursy na wózki widłowe
- Szkolenia ADR
- Szkolenia BHP
- Kurs na prawo jazdy kategorii: C, C E i D

Kategorie

Edukacja i nauka - Nauka jazdy
Motoryzacja i transport - Szkoły jazdy
Edukacja i nauka - Kursy i szkolenia
Według lokalizacji - Podlaskie - Suwałki
Według domeny - Suwalki.pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

C e i d suwałki, Wózki widłowe suwałki, Szkolenia adr, Szkolenia bhp, Szkolenia kierowców, Nauka jazdy

Wyróżnione strony

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców ADR-EDU

Informacje

Numer ID strony: 10429/7597, Status strony: aktywna od 13/11/2017 09:32, Typ strony: wyróżniona od 12/11/2017 17:53, Data dodania: 12/11/2017 17:46, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 5, odsłon: 1032

 Powrót  Drukuj