http://www.martdom.pl

Drzwi i okna w Krakowie - MartDom

http://www.martdom.pl

MartDom to miejsce, w którym zadowolenie klientów odgrywa kluczową rolę. To firma, która zajmuję się sprzedażą okien, drzwi, ich montażem oraz serwisem. Swoim klientom proponujemy wysokiej jakości materiały budowlane.

Od lat ułatwiamy remonty, modernizację pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Najwyższa jakość produktów, fachowa i miła obsługa oraz bezproblemowy montaż sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni z efektu naszej pracy.

W swojej ofercie posiadamy:

okna aluminiowe;
okna PVC;
drzwi wewnętrzne;
drzwi zewnętrzne;
panele podłogowe;
deski bambusowe;
listwy przypodłogowe;
parapety wewnętrzne;
klamki;
bramy garażowe;
rolety.
Jeżeli nie możesz się zdecydować, co pasuje do Twojego mieszkania? Eksperci w MartDom zrobią dokładne pomiary, doradzą w wyborze drzwi, okien lub paneli, a następnie przywiozą je do Ciebie i zamontują.

Przy wyborze podłogi, decydująca będzie jej trwałość i szczelność - u nas kupisz podłogi cenionych europejskich firm. W swojej ofercie posiadamy deski bambusowe i panele podłogowe, o różnej barwie i strukturze. Sprzedajemy też listwy wykończeniowe z płyt MDF.

Równie ważny jest wybór odpowiedniego parapetu. Ma on służyć latami, dlatego powinien być dokładnie dopasowany do okna, co zapewni szczelność, oraz posiadać wytrzymałą konstrukcję. W magazynie posiadamy parapety wewnętrzne z konglomeratu, płyty PVC, nakładkowe oraz wykonane w technice imitującej kamień. Modele parapetów zewnętrznych występują w wersji aluminiowej oraz stalowej. Posiadamy również odmiany: stalową laminowaną i stalowej Softline.

Drzwi i klamki powinny ze sobą harmonizować estetycznie. W przypadku klamek do drzwi zewnętrznych, ważne cechy to także odporność na działanie czynników atmosferycznych. U nas znajdziesz kilkaset klamek, zarówno do drzwi wewnętrznych jak i wewnętrznych, w kolorze, jaki najbardziej Ci odpowiada. Specjaliści z MartDom na pewno doradzą Ci w wyborze.

Z naszą pomocą uzyskasz efekt, o którym marzysz. Skontaktuj się z nami telefonicznie odwiedź nas w magazynie lub wejdź na naszą stronę internetową.

Kategorie

Dom i ogród - Okna
Dom i ogród - Drzwi
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Okna kraków, Drzwi kraków, Panele kraków, Porta drzwi, Drzwi porta, Drzwi dre, Drzwi pol-skone, Drzwi verte

Informacje

Numer ID strony: 10883/7544, Status strony: aktywna od 25/05/2018 08:48, Typ strony: standard, Data dodania: 24/05/2018 14:42, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 0, odsłon: 109

 Powrót  Drukuj