https://sprzatajacagrupa.pl

Usługi sprzątające w Katowicach

https://sprzatajacagrupa.pl

Szukasz firmy sprzątającej działającej w Katowicach i w okolicach tego miasta? Nie chcesz powierzać sprzątania w Twojej firmie, czy Twoim domu przypadkowym ludziom? Zapraszamy do nas. Współpraca z naszą firmą to dobre rozwiązanie.

Nasza firma sprzątająca w Katowicach, działa już od lat. Tak jak wiele firm, kiedyś byliśmy niewielką rodzinną firmą. Obecnie jesteśmy jedną z największych firm tej branży, zatrudniamy szereg doskonałych pracowników, regularnie podnoszących swoje kwalifikacje na odpowiednich szkoleniach.

Oferujemy nie tylko sprzątanie biur czy domów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużo więcej. Zajmujemy się między innymi myciem okien, w tym myciem okien w biurowcach, myciem elewacji, kompleksowym myciem i pielęgnacją posadzek wykonanych z różnych materiałów, a także pielęgnacją terenów zielonych. W swojej pracy wykorzystujemy szereg bardzo profesjonalnych urządzeń i najlepsze środki myjące i konserwujące.

Zapraszamy do nas.

Firma sprzątająca Prestiż.
ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
tel. 881 962 220

Kategorie

Dom i ogród - Sprzątanie
Dom i ogród - Pozostałe
Pozostałe
Firmy i usługi - Usługi
Firmy i usługi - Sprzątanie
Według lokalizacji - Śląskie - Katowice
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Firma sprzątająca, Katowice, Sprzątanie biur w katowicach, Firmy sprzątające na śląsku, Mycie elewacji, Śląsk, Sprzątanie biur, Usługi sprzątające, Sprzątanie magazynów

Wyróżnione strony

Usługi sprzątające w Katowicach

Informacje

Numer ID strony: 11322/7838, Status strony: aktywna od 21/12/2018 11:38, Typ strony: wyróżniona od 20/12/2018 11:47, Data dodania: 20/12/2018 11:35, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 208

 Powrót  Drukuj