http://www.gornystudio.pl

Fryzjer damski Toruń

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio innowacyjne fryzjerstwo w najlepszym wydaniu. W naszej ofercie znajdziesz fryzury okolicznościowe, ślubne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w przycinaniu i modelowaniu włosów kobiecych i męskich. Zapewniamy najwspanialsze środki do pielęgnacji włosów i wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie zajmą się Twoimi włosami.
Fryzjer nie tylko przycina i modeluje włosy swoich Klientów. Prawdziwy ekspert podpowiada w którym stylu i w jakim odcieniu włosów będziesz wyglądać zniewalająco. Wierzymy, że zmysł smaku jest w naszym zawodzie najbardziej kluczowy, stąd też zatrudniamy fachowców o nietypowych pomysłach i bogatej wyobraźni. W toruńskim salonie fryzjerskim zawsze możesz zdać się na wyjątkowe pomysły i interesujące stylizacje.
Zapraszamy do czterech fachowych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zatroszczy się o formę Twoich włosów. Oferta oprócz tradycyjnych usług fryzjerskich zawiera także nowatorskie zabiegi pielęgnacyjne poprawiające strukturę włosów. Razem wyznaczamy nowe kanony piękna. Zadbaj o swoją fryzurę w innowacyjny sposób i zaplanuj termin spotkania w jednym z najczęściej rekomendowanych gabinetów fryzjerskich w regionie.

Kategorie

Zdrowie i uroda - Fryzjer
Zdrowie i uroda - Kobiety
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 9924/7265, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:27, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 12:03, Data dodania: 24/03/2017 10:39, Data edycji: 24/03/2017 12:03, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 6, odsłon: 1059

 Powrót  Drukuj