Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://znany-ksiegowy.pl

Biuro rachunkowe znany księgowy

https://znany-ksiegowy.pl

Od 2003 r, czyli od momentu w którym wystartowała firma dokładamy starań aby zapewnić naszym klientom całościową obsługę księgową ale również podatkową. Firma posiada licencję ministerstwa finansów oraz ochronę ubezpieczenia oc z tytułu oferowanych usług. Zachęcamy do współpracy z nami. Wspieramy również klientów w zakresie pomocy prawnej i windykacji należności finansowych współpracując z najlepszymi adwokatami. Mądre oraz sumienne prowadzenie księgowości przy pełnych konsultacjach z dobrze wykwalifikowanymi ekspertami, daje nam pełny obraz obecnego stanu finansowego przedsiębiorstwa, co w konsekwencji pomaga podejmować najbardziej optymalne decyzje. Na starcie proponujemy zapoznać się z ofertą biura rozliczeniowego którą znajdziesz na naszej stronie www. Osiągnij sukces. To motto kieruje pracą naszych ekspertów podatkowych, których celem jest takie kierowanie przedsiębiorstwem, aby poprawne jego zarządzanie minimalizowało koszty podatkowe, do tych niezbędnych oraz koniecznych, w taki sposób aby duże środki mogły być inwestowane w jego rozwój. W obliczu stale zmieniającego się otoczenia gospodarczego i prawa podatkowego firmy zobligowane są w sposób stały dopasowywać się do nowych przepisów.
Świadczymy usługi z dziedziny windykacji należności finansowych. W skład proponowanych przez nas usług wchodzą reprezentowanie przedsiębiorcy przed organami finansowymi; sporządzanie dokumentów oraz wniosków dla organów podatkowych, w tym również odwołania od ich decyzji, szeroko pojęte, kompleksowe doradztwo finansowe; reprezentowanie klienta przed podmiotami zewnętrznymi, w tym przed sądami; sporządzanie deklaracji podatkowych. Dodatkowo zajmujemy się także redagowaniem szeroko pojętej korespondencji klienta oraz kierowaniem wniosków do organów skarbowych. Bardzo często nasi klienci przed przyjściem do nas myślą, że forma działalności którą wybrali jest jedyna i właściwa. Przy wielu klientach rozwiewamy takie myśli. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego, doświadczonego biura rozliczeniowego w swoim mieście zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Pomożemy tobie dokładnie tak samo jak pomogliśmy setkom przedsiębiorców. Zadzwoń do nas.

Kategorie

Finanse i ekonomia Biura rachunkowe
Finanse i ekonomia Portale finansowe
Według lokalizacji Śląskie Żywiec
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Biuro rachunkowe Księgowy Księgowa

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 12339/8103
  • Status strony: aktywna od 04/02/2021 13:04
  • Typ strony: wyróżniona od 04/02/2021 07:56
  • Data dodania: 01/02/2021 13:57
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 4, odsłon: 585
http://www.drukarniawarszawa.net.plhttp://xpertbud.comhttps://www.mebledzieciece.euhttp://www.efect.edu.plhttps://www.ladiesshop.plhttp://ceneto.plhttp://dekorek.comhttp://www.abartremonty.plhttp://widokipsychoterapia.pl