Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://platformainwestora.pl

Platforma Inwestora - ogłoszenia biznesowe

https://platformainwestora.pl

Nasz strona to serwis od wielu lat poświęcony w całości ofertom biznesowym, a także kupowaniu i sprzedawaniu firm. Od startu na rynku naszym głównym celem jest skupianie ambitnych, uczciwych i rzetelnych biznesmenów, zainteresowanych nawiązywaniem wartościowych kontaktów oraz poszukiwaniem inspiracji na własną działalność gospodarczą. Wszystkie umieszczone w naszym serwisie oferty są aktualne i starannie weryfikowane, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność dostępu do najwyższej jakości treści biznesowych.

Stworzona przez nas platforma jest skierowana zarówno do osób, pragnących dodać ogłoszenie, typu sprzedam lub kupię firmę, jak i do wszystkich tych przedsiębiorców, którzy poszukują inwestora lub wspólnika do prowadzenia działalności. Na łamach portalu publikujemy treści z różnych gałęzi gospodarki, w tym między innymi z takich dziedzin jak budownictwo, elektronika, finanse, gastronomia, logistyka i firmy budowlane. Zapewniamy także dostęp do szerokiej gamy ogłoszeń z zakresu rolnictwa, transportu, turystyki i produkcji opakowań.

Zyskanie inwestorów za pośrednictwem serwisu Platformainwestora.pl niweluje ryzyko nawiązania współpracy z niewypłacalnymi przedsiębiorstwami. Dlatego, że dokładnie sprawdzamy każdego potencjalnego potencjalnego wspólnika i współpracujemy wyłącznie ze uczciwymi podmiotami, zyskują Państwo szansę bezpiecznego rozwoju działalności.

Kategorie

Finanse i ekonomia Finanse
Finanse i ekonomia Ekonomia
Firmy i usługi Inwestycje
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Ogłoszenia biznesowe Kupię firmę Sprzedam firmę Szukam wspólnika Firmy na sprzedaż

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 13215/8292
  • Status strony: aktywna od 14/05/2022 20:33
  • Typ strony: wyróżniona od 13/05/2022 11:14
  • Data dodania: 13/05/2022 11:13
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 0, odsłon: 293
https://starenanowe.plhttps://www.nocleginowysacz.plhttp://www.zawory-elektrozawory.com.plhttp://intensiver.comhttp://www.vieridivani.plhttps://sklepunia.plhttp://www.dcperfectcard.com.plhttp://www.universe-ibs.plhttp://www.financecity.pl