Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.wikmar.com.pl

Serwis komputerowy i laptopów Wikmar

http://www.wikmar.com.pl

Najlepsi specjaliści z branży komputerowej w jednym miejscu, to dla mieszkańców Bielska-Białej duże ułatwienie. Mając problemy ze sprzętem komputerowym, wszystkie drogi prowadzą w jedno miejsce, do serwisu komputerowego Wikmar. Firma mieści się w centrum miasta, niedaleko Galerii Handlowej Sfera.
Usługi realizowane przez Wikmar kierowane są zarówno do osób prywatnych jak i właścicieli firm. Każdą awarię sprzętu komputerowego udaje się szybko rozwiązać, jeśli współpracuje się z fachowcami. W ofercie pogotowia komputerowego są: konserwacje laptopów, wymiany uszkodzonych matryc, wymiany uszkodzonych złącz zasilania bądź USB, wymiana taśm, wymiany zasilaczy ATX, wymiany płyt głównych. Poza tym pracownicy Wikmar rozwiązują problemy natury systemowej, związanej z instalacją systemu Windows, programów antywirusowych bądź też usuwaniem wirusów. Projektują oryginalne strony WWW, oferując przy tym pozycjonowanie. Pracownicy Wikmar dojeżdżają do klientów, stawiają darmową diagnozę oraz przedstawiają kosztorys. Płaci się pieniądze za realnie wykonane usługi oraz wymienione oryginalne podzespoły. Firma daje gwarancję jakości usług świadczonych przez zatrudnionych pracowników. Zachęca się do zapoznania z ofertą i do kontaktu wszystkich, którzy mają problemy ze sprzętem komputerowym. Specjaliści IT z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości.

Kategorie

Internet i komputery Serwis komputerowy
Internet i komputery Komputery
Internet i komputery Usługi informatyczne
Internet i komputery Sprzęt komputerowy
Według lokalizacji Śląskie Bielsko-biała
Według domeny Com.pl

Słowa kluczowe

Serwis komputerowy Laptopów Naprawa Awaria Komputera Laptopa Odzyskiwanie danych

Wyróżnione strony

Wikmar Serwis komputerowy i laptopów

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 11157/7785
  • Status strony: aktywna od 08/10/2018 09:29
  • Typ strony: wyróżniona od 06/10/2018 21:02
  • Data dodania: 06/10/2018 20:59
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 6, odsłon: 1281
http://www.notariuszpiotrkow.plhttp://www.drukarniaaria.plhttp://www.odzyskaj.orghttp://www.krakparkiet.plhttp://xpertbud.comhttp://rownet.plhttp://www.schimanskigmbh.euhttp://ocubezpieczenie.plhttps://diamond-druk.pl